Вечірній макіяж. Види макіяжу Частина 2

03.12.2021 / Школа макіяжу, Мейкап для зйомок, Обличчя

Вечірній макіяж буває двох видів.

Перше, як у класичному розумінні з більш насиченими тонами. Другий вигляд ближчий до «натурального».

Чим вечірній макіяж відрізняється від денного?

Вечірній макіяж виконується більш приховуючими тональними кремами, тонуючими пудрами, більш контрастними коректорами. Для вечірнього макіяжу краще підійде тонкий тональний крем, але з великим вмістом пігменту, я рекомендую Ultra HD або MATTE VELVET від MAKE UP FOR EVER. Ці тональні ідеально приховують усі непотрібні колірні нюанси обличчя та при цьому залишаться невидимими.

Обов'язково виконується моделювання чи корекція обличчя, продукти для цього можна вибирати щільніше. Рум'яна можуть містити включення блиску, перламутру, золота. Широко застосовують коригувальні та акцентуючі рум'яна.

У колірній гамі макіяжу очей використовують різні відтінки, навіть кольори, що важко поєднуються. Можливе використання тіней у вигляді тушовки, асиметричні чи чіткі геометричні лінії. Широко застосовують рихлі тіні. Яскраві насичені тони з великою кількістю блиску, перламутру в підводках для очей. Можна активно використовувати стрілки.

У поєднанні з одягом можна використовувати кольорову туш. Також слід вибрати на чому ви хочете зробити акцент, на очах чи губах? Враховуйте фактуру тканини та прикрас.

Якщо ваш клієнт вибирає перли, то краще використовувати сатинові або перламутрові тіні. Якщо ж вибір пав на розсип каменів, то фактури краще вибрати з блиском або мерехтінням. Вибираючи блиск, подивіться на колір металу білий, жовтий, рожевий. Це допоможе при виборі. Дуже важливо зберегти баланс. Так при макіяжі для зрілої жінки (віковий макіяж) уникайте рудинок у кольорах, вибирайте прохолодні тони з рожевим підтоном, це молодить і освіжає. А ось фіолетові відтінки помад можуть підкреслити жовтизну зубів. Якщо ж поставлене завдання, щоб зуби виглядали білі білими, то домішайте трохи коричневої помади в основний колір, який ви хочете використовувати. Створюючи вечірній макіяж, обов'язково запитайте про термін його експлуатації. Це потрібно для того, щоб ви використовували потрібну кількість водостійкої косметики і фіксаторів макіяжу . Адже якщо ваш клієнт буде на концерті у фан зоні або дискотеці, то дуже важливо щоб макіяж протримався як можна довше незважаючи ні на що.

Наступний макіяж, про який ми поговоримо, це весільний макіяж.

Мрієте навчитися МИСТЕЦТВА MAKE UP і мати свій неповторний стиль? Запишіться на курс!

Залиште Ваші контактні дані та наші фахівці зв'яжуться з Вами, щоб розповісти Вам ще більше подробиць про наш курс.

Навігація