Водостійка косметика у валізі візажиста

04.12.2021 / Мейкап для зйомок, Обличчя

Водостійка косметика у валізі візажиста - це необхідний елемент для створення стійкого макіяжу.

Де використовується водостійка косметика і в яких ситуаціях без неї не обійтися?

У звичайному житті не обійтися без водостійких продуктів, якщо у вас чутливі очі або жирна повіка. Також відмінно спрацюють такі продукти, коли вам потрібно, щоб макіяж протримався довгий час або ввечері на вас чекає дискотека до ранку. А ось професіонали працюють водостійкою косметикою на подіумах, у спекотних регіонах, під час зйомок під водою, сцені та танцювальних шоу. Жоден виступ водного балету не обходиться без водостійких продуктів і фіксаторів косметики. Існують також водостійкі конвектори. AQUA SEAL від MAKE UP FOR EVER це конвектор, який перетворює будь-який продукт у водостійкий, допомагає в нанесенні та тушовці.

Весільний макіяж також має бути водостійким. Переживання нареченої, перепади температури, танці та поцілунки родичів – не просте випробування для ніжного макіяжу нареченої. Тому не бійтеся виконувати його водостійкими продуктами.

Справді, колись для роботи з водостійкою косметикою потрібен був високий професіоналізм і правильне розуміння мети. Сьогодні склади та можливості таких засобів змінилися. Тепер час застигання продуктів довше і відповідно тушкувати і викладати кольори можна на втіху. Водостійкі тіні мають чистіші колірні нюанси. Помади більш чіткі. Туші не віддруковуються на повіках, а тональні креми не бруднять одяг. Адже це так зручно в період носіння масок.

Мрієте навчитися МИСТЕЦТВА MAKE UP і мати свій неповторний стиль? Запишіться на курс!

Залиште Ваші контактні дані та наші фахівці зв'яжуться з Вами, щоб розповісти Вам ще більше подробиць про наш курс.

Навігація