+38 096 264 0025 Зв'язатися з нами:
Русский  /  Українська

Контакти

Зателефонуйте нам т. +38 096 264 00 25
Наша адреса

Наш бутік:
м. Київ, вул. Велика Васильківська, 28

Наша академія:
м. Київ, пр. Перемоги, 44 Національна Кіностудія ім. О.Довженка

Ми у соцмережах
Напишіть нам
Залиште Ваші контактні дані та наші спеціалісти зв'яжуться з Вами.
LILOV PRO Make Up Academy

Сьогодні у нас в академії 2 навчальні класи на 55 посадочних місць кожен.

  • костюмерна
  • ліпочна
  • душові для боді арта
  • магазин
  • чудова демонстраційна кімната з подіумом
  • воркшопи
Про школу

Ми відкрили академію сучасного макіяжу LILOV PRO Make Up Academy на території Кіностудії ім. О. Довженка. Кіностудію ми вибрали невипадково. Ми стоїмо на порозі народження українського кіно, розвитку української моди, мистецтва, музики. Ще десять років тому це було дуже примарно. Про сучасне мистецтво мало хто говорив, а до українських стартапів ставилися недовірливо.

Сьогодні вже відчуваються великі зміни і світ сучасного макіяжу та гриму вони не оминають. Сьогодні, щоб бути затребуваним, потрібно постійно навчатися. Змінюється замовник, змінюються вимоги до макіяжу, змінюється обладнання для зйомки, а відповідно і косметика щороку зазнає колосальних змін. Чого тільки варта робота з камерою 4К. Повна кольорова передача, повна передача фактури. Вкрай непросте завдання для візажиста та гримера… а ми вже включили ці знання до базового курсу. Нагромадилося багато знань, які потрібно передати.

Довгий час я відкладала відкриття академії, тому що не була впевнена, чи готова взяти на себе відповідальність перед учнями. Адже кожному, хто до нас приходить, ми намагаємося віддати максимум. Необхідно знайти потрібні слова і так подати матеріал, щоб у слухача з'являлися відповіді на питання, з якими він прийшов і очі горіли бажанням продовжувати свою справу.

Сьогодні вже проходять воркшопи, на яких можна не тільки повчитися і попрактикуватися, а й виграти призи та знижки. Але найголовніше — ми доглядаємо всіх учасників навчання кандидатів у нашу команду. Адже тільки при особистому спілкуванні ти відкриваєш для себе людину та її майстерність. Нам часто потрібні старанні руки, тому що у нас дуже багато замовлень та проектів.

І для нас важливо, щоб ті, хто працює з нами, були готові до завдань різної специфіки та складності. Саме тому ми цінуємо кожного слухача і дуже уважно ставимося до всіх пропозицій.

Лисенко Оксана, засновник академії
сучасного макіяжу LILOV PRO Make Up Academy
Куратор школи

Власниця ексклюзивного бутіка та Креативний Директор MAKE UP FOR EVER Ukraine.

Засновник академії сучасного макіяжу LILOV PRO Make Up Academy. Саме їй довірили представляти цю легендарну марку в Україні вже понад 14 років.

Автор численних інтерв'ю, статей, навчальних програм та майстер-класів.

Співробітництво:

ЕLLE, Marie Claire, Harper's Bazzar, L'officiel, Pink, XXL, Cosmopolitan, Peluquerias Hair Styles, обкладинки бортових журналів Meredian (Аеросвіт).

Спікер Beauty Brunch 2017 Harper's Bazzar.

Щорічні конкурси краси журналу XXL, ELLE STYLE AWARDS 2017, Mercedes-Benz Fashion Week, презентація нового Mercedes-Benz S-class, Hair-Style Тренд-шоу.

Монатик, Гурт «Воплі Відоплясова», Ольга Горбачова, Юлія Кавтарадзе, Володимир Остапчук, Алла Костромічева, Ані Лорак, Наталія Валевська, гурт «Гарячий Шоколад», Мая Мігаль, Ганна Пославська, Леся Нікітюк, Лана Кауфман.

Омеля Ательє, Юлія Айсіна, Серж Смолін, Liu Jo, MAX&Co, AIRFIELD, Marc Aurel, Flow, Miss Ukraine Universe.

Фадиль Бериша (голлівудський фотограф та офіційний фотограф Rolex), Дмитро Перетрутов, Руслан Лобанов, Тарас Лайко, Андрій Саримсаков, Тарас Маляревич та багато інших.

Серед клієнтів UFW, Mersedes-Benz, Credit Agricole, УКРСІББАНК, ОщадБанк Росії, Microsoft, Helen-Marlen Group, Royal Canin Group, IT-Group, Polipharma, Аграрний Фонд України.

Instagram

#oksana_lysenko_mua

Із задоволенням надамо вам пораду!
Виникли питання?

Залиште Ваші контактні дані та наші фахівці зв'яжуться з Вами.