Пудра

03.12.2021 / Обличчя

Пудра буває різного призначення. Компактна та рихла. Прозора, напівпрозора, тонуюча. Матируюча, коректувальна і пудра що містить SPF фільтри. У вигляді кульок чи різнокольорової мозаїки. Кожну з них можна наносити у різний спосіб.

Як вибрати пудру?

Для початку ви повинні визначити, який результат ви хочете отримати! Не можна використовувати пудру, щоб припудрити! Від пудри залежить багато чого і недооцінювати цей продукт неможливо! Досить часто ідеальний тон обличчя легко зіпсувати неправильним вибором пудри або способом її нанесення.

Основні поради

  • Якщо необхідно пом'якшити кремову фактуру тонального крему без видимих ​​слідів пудри, то необхідно використовувати пудру Ultra HD. Ця пудра буває у компактному та в рихлому вигляді. Важливо наносити її штучним пензлем круговими рухами, щоб розподілити сферичні світловідбиваючі кульки, які створюють ефект фотошопу. Але в жодному разі не використовувати цю пудру із застосуванням пушківки, інакше слеш ефект вам гарантований. Ця пудра прозора та наноситься вуально. Це єдина пудра, з якою можна працювати з кремовими коректорами або рум'янами. Компактні види пудр зручні для сумочок, а рихлі для роботи візажиста.
  • Напівпрозорі пудри вибираються максимально близько до відтінку шкіри та наносяться для фіксації тонального крему. Сьогодні з'явилася водостійка пудра Ultra HD Setting Powder, яка ідеально працює з чоловічим та з жіночим макіяжем та гримом.
  • Тонована пудра частіше наноситься замість тонального крему, якщо ваш клієнт противник кремових текстур. MATTE VELVET SKIN пудра яка наноситься вологим або сухим спонжем, пудра відмінно тримається 12 годин, матує та вирівнює колір обличчя.
  • Цвіткокоригуючими пудрами можна прибрати зайву почервоніння або жовтизну кольору обличчя, створити свіжіший вигляд.

    Якщо необхідно зафіксувати макіяж то, звичайно, краще працювати спонжем, продавлюючи пудру Ultra HD Setting Powder в шкіру, а зверху пройтися пензлем для пудри щоб відшліфувати макіяж.

Вибираючи пудру в нашому магазині, ви завжди можете розраховувати на допомогу при підборі потрібного відтінку та виду.

Мрієте навчитися МИСТЕЦТВА MAKE UP і мати свій неповторний стиль? Запишіться на курс!

Залиште Ваші контактні дані та наші фахівці зв'яжуться з Вами, щоб розповісти Вам ще більше подробиць про наш курс.

Навігація