Професійні пензлі для макіяжу: миємо та стерилізуємо правильно!

04.12.2021 / Догляд за косметикою

Всі ми стикаємося з питанням чистоти, гігієни та безпеки кистей візажиста. Скільки разів мити пензлі? Як мити пензлі? Як проводити стерилізацію та як їх сушити?

У цьому нам допоможе розібратися Лисенко Оксана креативний директор MAKE UP FOR EVER Україна, візажист із 20-річним досвідом.

Пензлі бувають різні натуральні та із синтетичних волокон різного виду. Кожен ворс може мати свої рекомендації щодо догляду. Так наприклад, пензлі для макіяжу MAKE UP FOR EVER заборонено мити очисником для пензлів, що містять спирт. А ось натуральні пензлі da Vinci точно зіпсують звичайне мило або звичайний шампунь.

Чому?

Все просто Шампуні для волосся призначені пом'якшувати волосся і їх використання для пензлей може закрити лусочки на ворсі, вона просто не набиратиме пудрових продуктів. А якщо натуральний пензель мити звичайним милом з незбалансованим PH, то це зробить його твердим і кудлатим, тобто, пензель втратить форму та своє призначення. Саме в таких випадках пензлі «намагаються реанімувати», кондиціонерами для волосся, що призводить до закриття лусочок ворсу та прощання з улюбленим пензликом.

Відомо, що добрі пензлі коштують дорого. Але вони і малюють інакше, і служать довше! Тому і догляд за ними особливий.

Отже, 5 кроків як правильно доглядати професійні пензлі для макіяжу:

  • Перше, варто розділити пензлі на натуральні та штучні!
  • Друге, зі штучних пензлей вибрати ті, на яких найяскравіший і водостійкий пігмент. Зазвичай це пензлі від підводок та помад. Ці пензлі ми занурюємо в невелику ємність з очисником для пензлей Instant Brush Cleanser MAKE UP FOR EVER, щоб зруйнувати пігмент. А ось пензлі для тонального крему та консилера ми миємо шампунем для кистей da Vinci. Він ідеально вимиває косметику навіть із найщільніших і набитих пензлів.
  • Третє, натуральні пензлі, які працювали з сухими косметичними продуктами, миємо милом для пензлів da Vinci. Це мило доглядає за пензлем і зберігає якість ворсу та форму пензля у первісному вигляді!
  • Четверте, опускаємо ворс пензля в ємність для стерилізації з розчином Сурфаніос 5%! Щоб отримати 5% розчин, ми використовуємо 50 мл Сурфаніос на 1 літр води. І залишаємо на 15 хвилин.
  • П'яте, промиваємо пензлі під проточною водою. Віджимаємо надлишок вологи серветкою. Надаємо форму. І викладаємо на рушник для сушіння пензлів da Vinci ворсом униз.

Якщо ви хочете стати професіоналом візажної справи, пам'ятайте про одне! Пензель – це продовження вашої руки!

Мрієте навчитися МИСТЕЦТВА MAKE UP і мати свій неповторний стиль? Запишіться на курс!

Залиште Ваші контактні дані та наші фахівці зв'яжуться з Вами, щоб розповісти Вам ще більше подробиць про наш курс.

Навігація