Нонтуринг/Nonturing та Sunstripping. Техніки корекції особи. Частина 6

03.12.2021 / Мейкап для зйомок, Обличчя

Нонтуринг-це техніка повна протилежність Контурінг. Мета такої техніки максимально невидимо скоригувати риси обличчя. Така техніка виконується з використанням кремових або сухих коректорів.

Всі продукти для корекції мають бути в півтонах. Шиммер з мінімальною образивністю та з натуральним світінням. Рум'ян використовувати мало і краще освіжаючих відтінків. Рум'янами навіть можна знехтувати. Будь-яка техніка корекції обличчя відрізняється продуктами в використанні та цільовим призначенням.

Головні завдання нонтурингу:

  • скоригувати обличчя;
  • вирівняти ніс;
  • зменшити щоки;
  • приховати друге підборіддя.

І використовуючи техніку корекції обличчя, обов'язково потрібно користуватися правилами корекції форми обличчя. Кругла, квадратна, трикутна, овальна, трапецеподібна та подовжена форма обличчя, кожна має правила корекції. І для кожної форми вони різні. Про форми обличчя та їх корекцію із задоволенням розповім у майбутніх статтях. Отже, для кожної форми обличчя ми можемо застосувати всі техніки корекції. Все залежить від цільового призначення макіяжу.

Є ще одна техніка корекції обличчя Sunstripping. Насправді це техніка викладання рум'ян. Коли рум'яна або бронзер викладаються під лінію окулярів, ніби слід від сонця. Але якщо рум'яна замінити на коректори і трохи опустити лінію, ми отримуємо прекрасну корекцію тим у кого мало виражена верхня вилиця.

Таку техніку я використала для роботи над обкладинкою журнала PINK, з Лесею Нікітюк. Дуже рекомендую цю техніку! Докладно з нею можна ознайомитись на моїх майстер класах.

Техніки корекції обличчя Частину 1 можна прочитати тут.

Мрієте навчитися МИСТЕЦТВА MAKE UP і мати свій неповторний стиль? Запишіться на курс!

Залиште Ваші контактні дані та наші фахівці зв'яжуться з Вами, щоб розповісти Вам ще більше подробиць про наш курс.

Навігація