Види макіяжу. Частина 1

03.12.2021 / Мейкап для зйомок, Обличчя

Природний/натуральний макіяж

Назва говорить сама за себе. У такому виді макіяжу використовуються виключно природні відтінки та фактури. Тобто ті, які присутні у тілі людини, з якою ви працюєте.

Мета такого макіяжу – підкреслити природну красу. Щоб створити такий макіяж, використовуйте тональний крем WATERTONE від MAKE UP FOR EVER з використанням прозорої пудри UHD або без неї. Тональний крем можна замінити пудрою або пудрою кольору засмаги. Тіні вибирайте натуральних пастельних тонів, матові сірі та коричневі відтінки, бежеві тони, персикові, ніжно-рожеві. Рум'ян мало та накладати у вигляді природного рум'янця. Помада пастельних тонів, світлої та середньої насиченості або блиск для губ. В натуральному макіяжі колірна палітра тіней контурного олівця та туш для вій використовується в натуральній колірній гамі – сірий, коричневий, чорний.

Денний макіяж

За насиченістю цей макіяж сильніший за натуральний і використовується для денного часу доби. Якщо ви хочете використовувати в макіяжі очей кольорові тіні, стрілки або туш, то цей вид макіяжу підійде якнайкраще. Справа в тому, що денне природне освітлення не спотворює кольори. В оформленні очей використовуйте тени: ніжно-блакитний, колір лазурі, ніжно-ліловий, рожево-коричневий, волошковий, салатовий. Використовуйте кольорову підводку. Не забувайте про різні фактури тіней та підводок. Можна використовувати кольорову туш для вій. Губна помада може бути кольорова, але має бути середньої та слабкої насиченості.

Діловий макіяж

Призначений для бізнесу та політики. Такий макіяж украй стриманий і потребує великої уваги майстра. Широко використовують тональні з ліфтинг ефектом, я раджу REBOOT MAKE UP FOR EVER, коректори, пудри. У палітрі кольорової гами використовуйте відтінки натуральних кольорів. У поєднанні до трьох близьких відтінків. Туш та підводка для очей натурального кольору (сірий, чорний, коричневий). За бажанням можна використовувати айлайнер або айдефайнер. Можна використовувати помади від світлої насиченості до темної насиченості, прийнятні і яскраві кольори помад (насиченіші, ніж натуральні але нічого кольорового бути не повинно). Помада може бути яскравою або перламутром, але очі завжди залишаються в натуральній гамі. Якщо жінка спікер, то обов'язково наголосіть на губах! Можна використовувати приглушену теракотову гаму. Головне, щоб не розглядали її макіяж, а слухали її промови.

У наступних серіях статей я розповім про решту макіяжів: вечірній, весільний, чоловічий, дитячий, феєричний, авангардний/креативний, етнічний/фольклорний.

Мрієте навчитися МИСТЕЦТВА MAKE UP і мати свій неповторний стиль? Запишіться на курс!

Залиште Ваші контактні дані та наші фахівці зв'яжуться з Вами, щоб розповісти Вам ще більше подробиць про наш курс.

Навігація