Весільний макіяж. Частина 3. Види макіяжу.

03.12.2021 / Школа макіяжу, Мейкап для зйомок, Обличчя

Найважливіший і хвилюючий день у житті дівчини – це день весілля.

Підібрати сукню, прикраси, зачіску та макіяж тільки на перший погляд просто.

У моїй школі макіяжу я вчу тому, що макіяж ми пропонуємо на основі фасону сукні, тканини, прикрас, зачіски. Якщо наречена вибирає перли, то ми матимемо можливість додати перламутр у фактурі продуктів для макіяжу очей чи вилиць. Якщо в наряді присутні камені, то, звичайно, можемо використовувати тіні з вкрапленням блиску. В ідеалі ми маємо зберегти гармонію фактур весільної тканини, фати, прикрас. Також варто враховувати весільну зачіску, наприклад якщо наречена вибирає недбалі локони, то звичайно ж підійде натуральний рум'янець і романтичніший макіяж, а якщо наречена зупиниться на більш строгих формах сукні та зачіски, то і макіяж повинен бути лаконічнішим.

На нашому курсі весільного макіяжу я вчу враховувати всі нюанси:

  • коли наречена має бути готова;
  • чи буде вінчання;
  • чи буде розпис у загсі чи виїзна церемонія;
  • чи буде фотосесія після офіційної частини;
  • в якому інтер'єрі проходить банкет;
  • чи буде зміна сукні;
  • чи потрібно ховати татуювання, пігментні плями, шрами;
  • чи планує наречена активно танцювати;
  • чи потрібен макіяж для родичів та подружки нареченої;
  • чи потрібен макіяж для нареченого.

І безліч інших нюансів, від яких залежить який саме кейс косметики ви візьмете на кожне конкретне весілля.

Існує два види весільного макіяжу.

1. Перший вид натуральніший. Він потрібний, щоб показати ніжність, крихкість, молодість нареченої. Такий макіяж виконується за допомогою легких флюїдів, натуральних водостійких тіней, дрібно абразивних хайлайтерів, освіжаючих рум'ян, водостійкої туші, фіксатора макіяжу.

2. Другий вид весільного макіяжу ближчий до вечірнього. Такий макіяж показує характер нареченої та більше підходить брюнеткам. Ще один випадок, коли такий макіяж вигідний, то це коли у нареченої важка верхня повіка. Виконуючи виразний весільний макіяж можна використовувати більше насичені тони але нанесені легко. У жодному разі не можна обтяжувати повіки чи вилиці. Яскраву помаду замінимо на ягідну. Чорні кольори залишимо в міжресній зоні.

Завжди робіть пробний весільний макіяж, завжди переглядайте як лягає косметика і завжди шукайте найкращу пропозицію для нареченої. Також покладіть у кейс трохи більше косметики і не забудьте ту баночку, яка сподобалася нареченій на пробному весільному макіяжі, вона про неї згадає)))

Мрієте навчитися МИСТЕЦТВА MAKE UP і мати свій неповторний стиль? Запишіться на курс!

Залиште Ваші контактні дані та наші фахівці зв'яжуться з Вами, щоб розповісти Вам ще більше подробиць про наш курс.

Навігація