Стробінг / Strobing. Техніки корекції обличчя. Частина 3

04.12.2021 / Обличчя

Техніка Стробінг увійшла одразу після техніки Бейкінг. Причина появи цієї техніки в тому, що Бейкінг хоч і вирівнює колір обличчя, але дуже матовий і шкіра не має світіння. Щоб виправити візажисти почали локально додавати пудру з вкрапленням частинок блиску. Така блискуча пудра наносилася на внутрішній куточок очей, спинку носа, підбрівну кістку, верхню вилицю, арку купідону, кінчик носа.

Фактично стробінг це продовження виконання техніки бейкінг (запікання).

Якщо надмірна матовість не в пріоритеті, тоді можна не запікати тональний крем пудрою. А просто вирівняти колір обличчя тональним кремом, скульптурувати коректорами, припудрити і нанести мерехтливий шимер із частинками блиску.

Така техніка добре виглядає на вечірніх заходах. Для денного макіяжу краще вибирати бежеві відтінки шимера з менш образивними частинками блиску.

Чому ця техніка не протрималася довго?

Бо жінки почали наносити блискучі пудри на обличчя! Це виглядає ефектно лише у рекламних компаніях на професійних моделях. Не всі ми володіємо ідеальними пропорціями обличча згідно з правилами золотого перетину. А блиск по всій поверхні обличчя тільки підкреслить, що ми хотіли б приховати. Так наприклад пухкі щічки можуть стати важкими або кирпатий носик здасться «картоплею». Все добре в міру! Тому дуже важливо заздалегідь знайти виграшні зони свого обличчя та за допомогою блиску підкреслити їх!

Тож після контурингу, бейкінку, стробінгу в моду увійшла нова техніка Хайлайтінг/Highlighting. Про неї ми поговоримо у наступній статті.

Читайте першу частину статті за посиланням тут

Мрієте навчитися МИСТЕЦТВА MAKE UP і мати свій неповторний стиль? Запишіться на курс!

Залиште Ваші контактні дані та наші фахівці зв'яжуться з Вами, щоб розповісти Вам ще більше подробиць про наш курс.

Навігація