Контуринг / Contouring Техніки корекції обличчя. Частина 1

04.12.2021 / Мейкап для зйомок, Обличчя

Техніка контуринг давній винахід гримерів театру. І створено її виключно, щоб кардинально змінити риси обличчя т.к. на театральній сцені все виглядає візуально менше. Для виконання техніки використовують світлий та темний коректор із великою контрастністю.

Коректори можуть бути:

  • кремовими
  • сухими

Спочатку працюють світлі тони і лише потім темні.

Все, що необхідно оптично усунути або пом'якшити, вводиться в глибину темними тонами. Все те, що потрібно висунути вперед підкреслити, надати обсягу – висвітлюється. Мода на макіяж дуже мінлива і сьогодні техніка контурингу для щоденного макіяжу не актуальна.

Але це не говорить про те, що візажисти її не використовують для інших цілей. Наприклад, сцена, телебачення, світські заходи. Важливо пам'ятати, що техніка контуринг добре виглядає при тьмяному освітленні або коли площадка залита софітами. Тому при ранковому або денному освітленні вона виглядатиме неприродно.

Також слід пам'ятати, якщо контуринг зроблений кремовими продуктами, то через 3-4 години макіяж доведеться поправляти. Саме тому після контурингу до моди увійшла нова техніка Бейкінг/Baking. Про неї я розповім у наступній статті.

Мрієте навчитися МИСТЕЦТВА MAKE UP і мати свій неповторний стиль? Запишіться на курс!

Залиште Ваші контактні дані та наші фахівці зв'яжуться з Вами, щоб розповісти Вам ще більше подробиць про наш курс.

Навігація