Бейкінг/Baking. Техніки корекції. Частина 2

04.12.2021 / Обличчя

Техніка бейкінгу виникла після техніки контуринг. Контуринг не такий стійкий у носінні, якщо виконаний кремовими продуктами. Тому його доводилося фіксувати пудрою

Бейкінг виглядає дуже важко при детальному розгляді та підходить для фото в соцмережах або для спеціальних виходів у світ. Для зйомки камерою 4К ні. Камера 4К передає всю фактуру шкіри і тому виявить багатошаровість макіяжу. Також техніка дозволяє сховати всі небажані кольори на обличчі, але при цьому підкреслює нерівності фактури шкіри, пори лущення, зморшки.

Класична техніка бейкінг має на увазі абсолютно матову поверхню і роботу світлими і коректуючими тонами. Без рум'ян та без шиммера. Але сьогодні за бажанням можна додавати і те, й інше.

Послідовність така ж, як і в контурингу, але після розподілу всіх кремових текстур ( тональний крем, консілер, коректор) все фіксується вологим спонжем і пудрою, що тампонують рухами. Коли пудра висихає, то щільним пензлем для пудри №126 MAKE UP FOR EVER знімаються надлишки. Таким чином фіксуються кремові продукти, забезпечуючи стійкий макіяж.

Порада: Для ефекту запікання слід використовувати рихлу пудру, що матує.

Часта помилка коли для запікання використовують пудру UHD замість матуючої пудри. Це призводить до флеш-ефектів. І це груба помилка візажиста або гримера, який використовував продукт не за своїм цільовим призначенням. Пудри різні й для різних цілей. Про пудри та їх призначення ми поговоримо після огляду всіх технік корекції обличчя.

Сьогодні використовують бейкінг частково. Наприклад, можуть зафіксувати тільки тональний крем і консиллер, а скульптурувати обличчя сухими коректорами поверх пудри. Або щоб макіяж виглядав тонше і природніше використовують пудру MATTE VELVET MAKE UP FOR EVER наносячи відразу вологим спонжем з пудрениці. Такий двосторонній спонж дає можливість використовувати пудру як звичайну матерію або для техніки бейкінг. Бейкінг був вкрай популярний, але згодом візажисти вирішили, що обличчя виглядає «неживим». І після неї з'явилася техніка Стробінг/strobing, про яку я розповім у наступній статті.

З першою частиною статті можна ознайомитися, перейшовши за посиланням:Частина 1

Мрієте навчитися МИСТЕЦТВА MAKE UP і мати свій неповторний стиль? Запишіться на курс!

Залиште Ваші контактні дані та наші фахівці зв'яжуться з Вами, щоб розповісти Вам ще більше подробиць про наш курс.

Навігація